Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert akarja mindig telepiteni...

Miert akarja mindig telepiteni a windows-ot?

Figyelt kérdés

Le akartam cserelni a windowsomat egy masikra daemon tools al be mountoltam az iso fajlt mivel cd rol nem bootolta.

A telepites nem sikerult es maradt a regi winyo de azota amikor kapcsolom be a gepet mindig be adja a telepitot es meg kell varjam mig felajanlja a kilepest!!!

mit csinaljak?



2013. szept. 3. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Daemon tools al telepítetted a Wint ? Gratula.

Szólj valakinek aki ért hozzá, hogy telepítse fel rendesen, mert hazavágtad a gépet.

2013. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg bent maradt a virtuális meghajtóba a telepítőlemez...
2013. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kispofa75 ugye te sem hiszed el amit irtal?

A gep mukodik rendesen csak.....nem is folytatom ugy se ertened meg. masodik valaszolonak koszonom a valaszt meg is nezem:)ment a zold kez!!!

2013. szept. 4. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit nem hiszek el ?

Te írod a kérdésedben, hogy DT.-al mountoltad be, vagyis telepítetted a windows-t.

Akkor nem az a logikus, hogy te rontottál el valamit ?

A kérdésben egy szóval sem írtad, hogy jól működik a gép. És még én vagyok az értetlen mert próbáltam válaszolni, egy zűrzavaros kérdésre. . . .

2013. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!