Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy folyton...

Miért van az hogy folyton csökken a gépemen a szabad hely, miközben nem töltök le semmit? :S

Figyelt kérdés
Egyik nap megnéztem,és letörölgettem a felesleges dolgokat a gépről,és úgy lett 2,65 giga szabad hely. 1-2 óra mulva is megnéztem, közben csak netezgettem,és 2,59 lett. Ma pedig már csak 2,25 . :S nem értem miért van ez,ha tudtok segítsetek légyszíves.Előre is köszi.
2009. nov. 2. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
valoszinü a rendszervisszaállítási fájloktól töröld a régieket
2009. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

elözö vagyok ja nem olvastam végig a kérdésedet hát a netezéstől is sok szemetet lehet összeszedni

ccleaner progit használj

2009. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A "temporary internet files" foglalja a helyet.

ccleaner-t futtasd rendszeresen.

2009. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Már futtatom a ccleaner-t és jónak tűnik...jó sok törölni valója lesz :D
2009. nov. 2. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Lemezkarbantartónál töröld a visszaállítási pontokat...meg fogsz lepődni...(a legutolsót megtartja).

cCleaner-nél pedig pipáld be>>> tisztítás/windows/haladó/javítás eltávolítók-at, ez az $jelű mappákat törli, amire semmi szükség.

2009. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!