Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha töröltem fészen az ismerőse...

Ha töröltem fészen az ismerőseim közül, akkor miért tud még írni nekem hozzászólást?

Figyelt kérdés

Két hete törölhettem, és most írt egy kommentet az egyik képemhez, és arra lennék kíváncsi, hogy akkor most Ő, hogy lát engem, hogy még mindig az ismerőse vagyok, vagy már nem? (Nem tiltottam le, csak simán töröltem)


De, nyilván látnia kell, hogy már nem vagyunk ismerősök, vagy nem így van?


2013. szept. 6. 10:53
 1/4 anonim válasza:

A törlés csak at jelenti, hogy nem az ismerősöd. Ez nem egyenlő a tiltással, ha le tiltod, akkor nem fog tudni hozzászólást írni. (Persze a tiltást fel is lehet oldani ha meggondolod magad.)


Kérlek üss egy zöld mancsot :)

2013. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerinted, azt is látta, hogy már nem vagyunk ismerősök?


Ment a zöld mancs! :D

2013. szept. 6. 10:59
 3/4 anonim válasza:
Nem. Ha te kitörölsz, illetve letiltasz valakit nem fogja megtudni, csak ha rád keres az illető, ő üzenetet nem fog kapni, hogy te letiltottad :)
2013. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De, amikor írt a képemhez, akkor látnia kellett, hogy már nem az ismerősöm, nem igaz? :)
2013. szept. 6. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!