Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell kiírni XBOX játékot?

Hogyan kell kiírni XBOX játékot?

Figyelt kérdés

Haveromnak lett egy régi, sok éves X-BOX konzolja. Szedtem le iso-ban neki egy gamet. kiírtam és nem tudja megnyitni a lemezt a konzol. ill. nem találja a discet. 4x esen írtam, tehát sebesség nem lehet probléma. A régi XBoxos játékok kiírásának is van valami olyasmi trükje mint a 360-asoknak, hogy valami külön progival kell?

Bocs, tom buta kérdás de sajnos a konzolokhoz nem nagyon értek...



2013. szept. 6. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

A régi xbox-nál nem kell trükközni.

Nem tudom mi lehet a gond.

2013. szept. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
külön progival kell,amúgy lemezképfájlként kell égetni,mondjuk clonecd-vel (a legújabbal) és nem az iso-t kell hanem a .dvd fájlt mellette.(de google-ben sok leírást találsz ehez). dupla rétegű dvd kell hozzá,és ugye ki van flashelve a lejátszó?
2013. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!