Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows Vista Home Basic USB...

Windows Vista Home Basic USB telepítésnél DiskPart error. Mitől?

Figyelt kérdés
Mivel nem volt otthon DVD-m ezért USB-ről akartam telepíteni a Windows Vistát, viszont az lenne a gond, hogy amikor a DiskPart-tal formázom a HDD-t, akkor 28%-nál error-t ír és nem találja később a HDD-t. Mitől lehet ez? Így már egy HDD-m tönkrement...
2013. szept. 6. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy kellet volna h az isot arra alkalmas software-el rámásoltatód úgy h boot usb legyen belőle.

Majd bemész biosba beállítod az elsődleges prioritást az usb-re és mindent elmentesz majd amikor restartol a pc.


Megnyomsz egy gombot és be is jött sz üdvözlő ablak és magával az os-el particionálod és formáztatod a telepítést.


Nos már amennyiben lehetséges használd ezt [link]


Beteszed az usb-t majd kiválasztod a listából h Windows Vista/7/8 instaler.


Kép

[link]


(A képen nekem nincs betéve csak megmutattam az opciót.)


A 4 lépés után elkezdi rámásolni az usb-re és kész.

Megkérdi majd h akarsz e újabbat csinálni megnyomod no és bezárod.

Aztán Bios és a többit fentebb leírtam.


Sok sikert.

2013. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ugyanezt csináltam, csak én amikor particionálni lehet, Diskpart-al csináltam meg, ahogy akartam, mert a Windows 7 csinál egy külön 1GB-os partíciót, ami nekem nem kell.

Plusz nem lehet teljes format-ot végezni... Azt pedig Diskpart-al simán lehet. Már nagyon rég óta csinálom így, és sehol nem volt semmi baj

2013. szept. 10. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!