Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen psp-t vegyek 30000ft-er...

Milyen psp-t vegyek 30000ft-ert kb? nekem meg sosem volt psp-m de szeretek jatszani es 30000ert nem lehet olyan telot kapni amin mar mennek a nagyobb jatekok. Jah es mondanatok pardarab jatekot ami nagyon tetszett nektek rajta?

Figyelt kérdés
jah es meg par kerdes:van ra call of duty??lehet rajta online multiplayerbe jatszani??szerintetek top 5 jatekra??konnyu megszokni az iranyitasat??konnyen torik??lehet bele memoriat rakni ??valaszaitokat elore koszonom,es remelem hogy sok valasz lesz :)

2013. szept. 8. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindet nem válaszolom meg mert fele ott van a googlebe...


30ért ne vegyél psp-t mert rohadtul nem éri meg...

Keress használtan 3000 szériából

Legjobb game volt sztem: Shinobido/Disgaea van többis de elég 2


Irányítás nem vészes ha volt már gameboyod vagy valami semmi extra

Törés... attól függ honnan ejted le hova XD

Lehet bele tenni memkarit

2013. szept. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem egy nagycsomoan azt mondták hogy játékra jó a psp E-1000 mert amugy netezni sem akarok nagyon rajta söt itt a teló ezen is tok netezni,ja és azt is mondták hogyha még nem volt psp-m akkor ez első psp-nek tökéletes választás,meg nemis sajnálom rá a pénzt+visz szinte minden játékot és a psp játékra van,meg nemnagyon szeretek használtan venni cuccokat,szoval maradok enél sztem vagy veszek ps vitát de szinte ugyan az mint a psp.
2013. szept. 9. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék összehasonlítás idk láttad-e már

2013. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
amúgy miért nem lehet már venni magyar országon több psp-t a ps vitán és a psp E-1000-en kivül??
2013. szept. 10. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert ez a legujabb modell csak ezt gyártják már [azt hiszem]


Pl: Ps3 ma már boltba csak 12 vagy 500gb superslimet kapsz csak. [pedig ebből is van 3000-2000-1000 széria]

2013. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
es psp 3000 slim az jobb mint a sima psp 3000??es mit jelent az hogy slim&lite??a slimet tom hogy azt jelenti hogy vekonyitott valtozat de nem tom hogy az ugyanolyan-e mint a sima.
2013. szept. 12. 07:23
 7/7 anonim ***** válasza:

psp 2000 slim

psp 3000 brite

2013. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!