Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a facebookon letiltották,...

Mendi84 kérdése:

Ha a facebookon letiltották, hogy videót töltsek fel, akkor hova lehet ezzel kapcsolatban írni?

Figyelt kérdés

A facebook letíltott, hogy videót töltsek fel, ezt szeretném valahogy megoldani. Töltöttem fel videókat az esküvőmről, erre azokat is leszedte elöször a jogvédelemre hivatkozva, aztán írtam nekik, akkor visszarakták, de mégse tudok feltölteni azóta. Ezt írja ki mikor szeretnék videót feltölteni:"Due to activity related to copyright infringement on your Facebook account, we have disabled your ability to upload any further videos. For further details, please see our help page."

2 videó miatt nem tudtam nekik írni, mert ugy van, hogy előjön egy ablak, hogy hova lehet írni nekik( a video számával együtt), ha ugy gondolom, hogy rosszul ítélték meg és jogom van feltölteni a videót és ott nem kattintottam a linkre ahol írhattam volna nekik. Valaki tudja hova lehet ilyen esetben írni? Meddig tart ez a tiltás?


2013. szept. 8. 20:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!