Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox 360 konzolt szeretnék...

Xbox 360 konzolt szeretnék vásárolni ehez milyen tv-t ajánlotok, full hd 3d és 200 hz? Ez jonak tünik?

Figyelt kérdés

#fricike02
2013. szept. 9. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A képátló sem mind1. Ha csak XBOX 360 miatt kell akkor a 200hz-et ne nagyon nézd, mivel a box csak 60hz-es képfrissítést tud maximum....Különben még sok mindent kell nézni egy tv-nél, de xbox miatt sztem csak ennyi
2013. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Igazábol most szeretnék venni egy tv-t és egy x box 360 konzolt, és nagyon tanácstalan vagyok, mert még newm volt ilyen konzolom, sőt korszerű tv-m sem! Igy sajnos nem tudom, hogy pl.. milyen xbox 360 konzol gépet vegyek, mert ahogy keresgéltem, és néztem van nagyons sok féle konzol gép.. ha tudnál segíteni ebben.. vagy esetleg ajánlani x box 360 konzolt annak nagyon örülnék, mert sajnos nem értek hozzá, és nem akarok igy neki állni a vásárlásnak, hogy nem értek hozzá. űHa segítenél nekem annaknagyon nagyon örülnék.
2013. szept. 11. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!