Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Microsoft Security Essential...

A Microsoft Security Essential vírus irtóról mi a véleményetek (windows 7-en használom?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
a semminél jobb
2013. szept. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan szidják, nekem csak annyi bajom volt vele, hogy ha megnyitottam egy fájlokkal teli mappát, akkor hosszú percekig fehér ikonok voltak. Nagyon hosszú ideig vizsgálgatta őket. A kis házi tesztemen a felismerésen is megbukott. Ezért cseréltem le. Viszont nem lassított, és nem fogta a gépet vissza.
2013. szept. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt egy ideig, de átengedett vírusokat... nem jó a védelme. Ha ingyenes vírusírtó kell, ajánlom az avast! Free Antivirust - az tényleg jó és ingyen van - mindössze regisztrálni kell és akkor egy évre kapsz rá licenszet - ami ha lejárt, csak újra kell regizni.
2013. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen csak az avast! több ramot eszik.nekem 2GB rammal lassítaná a gépemet win7-en.
2013. szept. 11. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!