Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan lehetne letölteni...

Honnan lehetne letölteni dokumentumban fájlban csak szavakat? (magyar, német, angol, francia szavak)

Figyelt kérdés

Jó lenne .txt formátumba. Sehol sem találtam olyan oldalt ahonnan le lehetne tölteni ilyen szógyüjteményt.

Egyébként nem muszáj .txt formátumban csak a lényeg hogy csak a szavak legyenek benne, és nem olyanra gondolok hogy pl.: német-magyar fordító szótár! CSAK a szavak. Rákerestem már mindenhogy.



2013. szept. 10. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha már mindenhogy rákerestél és nem találtál, akkor az azt jelenti, hogy több energiát kell belefeccölnöd. Ez lehet további keresés, illetve amit én javaslok az az, hogy a szótár szerintem jó kiindulás. Pl. a Jómagam szótárból ki lehet exportálni a szópárokat CSV formátumban, ami egy táblázat. Excellel kitörölheted az egyik oszlopot, így egy szó listát kapsz. Amiből már csak a redundanciát kell kiszűrni. Ez néhány kattintással szintén megoldható. És a végén lesz egy több százezres szólistád. :)


Egyébként "english word list"-re az első találatot érdemes lenne csekkolnod...

[link]


Illetve itt is ajánlanak valamit:

[link]

2013. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!