Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja ki a gépem a...

Xierah kérdése:

Miért írja ki a gépem a következő hibaüzenetet ha el akarom indítani az Outlast nevű játékot?

Figyelt kérdés
"Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc0000142). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra." Ezt a hibaüzenetet írja ki, pedig crackeltem is a játékot. nem tudom mi lehet a gond, előre is köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 10. 19:06
 1/7 soccerway ***** válasza:
keress rá a hibaüzenet és a játék nevére, talán lesz találat talán nem.
2013. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is ezt írja ki... milyen op rendszer-ed van? Vagy ha azóta már sikerült megoldanod akkor írd le légyszi h hogyan! thx
2013. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
windows xp és nem sikerült sajnos..
2013. szept. 14. 07:22
 4/7 kakagawa válasza:
azért mert azt is meg kellene néznetek h 32 bites vagy 64 bites a gépetek mert lehet hogy neked 32 bites a géped a játék meg 64 bit es re van nekem is ez volt a problémám
2013. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jaa értem :/ akkor ez a probléma.. köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 16. 23:22
 6/7 anonim válasza:

Nekem 64 bites Win7 van a gépemen, és nekem is szinte ugyan ezt írja ki, csak annyi az eltérés, hogy nem "0xc0000142", hanem "0xc000007b"! És találtam rá megoldást, de nem biztos, hogy ez a jó: "This error message may occur on 64 bit operating systems when the Microsoft Visual C++ Redistributable Package is not properly configured.


1. Replace these files. mfc100.dll, mfc100u.dll, msvcr100.dll, msvcp100.dll and msvcr100_clr0400.dll


They can be found at [link]


Please save these files to any location on your PC;


2. Please reboot your computer in Safe Mode

[How to restart in SAFE MODE]

- Restart the computer;

- Press the "F8" key (several times before Microsoft Windows begins to load; you need to press "F8" until you will be displayed a text menu;

- Select "SAFE MODE";

Note: for Windows 8, you can hold the Shift key while going to Power Off and clicking on Restart option

3. Access C:\Windows\System32;

4. Locate the 5 files you have downloaded and extracted;

5. Next, copy all those files to C:\Windows\System32 replacing the current ones;

6. Reboot in normal mode."

2013. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tumpek Ferenc válasza:
Gondolom a Reloaded változatot töltötted le, ahogy én, én utánanéztzem - Minden xp-s panaszkodott, hogy ezt írja ki. Tehát a Reloaded változatot nem xp-re írták. a 0xc0000142 hiba az a rendszeren belül hiányzó vagy sérült fájlokra utalhat, de az játék újabb - win7-es - fájlokat keresett a rendszeren belül és nem talált, azért írja ezt ki. (A második mondat a személyes következtetésem, ha valaki rá tud cáfolni tegye meg)
2015. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!