Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék még 1 OS-t felrakni...

Szeretnék még 1 OS-t felrakni (D:/) Ezen futtatnék majd 1 mentő/helyreál progit Nos hogy"dobhatnám ki"az XP-ből a felesleget, pl:Messenger, MadiaPlayer, Outlook stb? Magyarúl:a gyári lemezt átírom CD/DVDre, de mit hagyjak ki (mely mappákat, fájlokat?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 21:24
 1/6 soccerway ***** válasza:
c: -n van egy windows, meg most a d:-re is akarsz egyet telepíteni valami mentés miatt? Ha igen annak semmi értelme.
2013. szept. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

IGEN. A C:/-n van,de mindig meghal (szerintem"Birodalmi"okokból) És hiába van Paragon Backup@Recuvery mentésem,valahol futnia kell neki,hogy visszaállítsam a C:/-t. MBR vagy nemtom mi száll el mindig...nem boot-ol. Tudom:csináljak boot-CD-t, ugye?

Ám,1 D:/-OS mindig kéznél lenne,csak restart és azt választ és ParaB@R C:/ visszaállítás... Nem?

Ja...míg el nem felejtem: Neked és mindenkinek,KÖSZI a segítséget!!! EGYSÉGBEN AZ ERŐ, bukjon a "birodalom"!

2013. szept. 11. 08:04
 3/6 soccerway ***** válasza:
Egy backup program elfér lemezen,vannak direkt ilyen cd-k, pl a hiren's. Vagy a win telepítő is jó lehet kérdés mi romlik el. Ha meg valami mbr-es dolog miatt nem indul, akkor a másik windows sem fog, de a cd mindig megy.
2013. szept. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hogy van ez,hogy van ez...???

Indítom a PC-t,"se kép-se hang". És azt mondod: Restart,F12,CD-boot kiválaszt,és be 1 ilyen cd amin 1 ilyen progi van,és akkor az DOS-bol fut és operálhatok vele a C:/-n,míg eközben maga a C:/-OS nem fut,illetve hát ép azt preparálom???

- A"fene egye meg aki kitalálta",hogy a jó pap is holtig tanúl! Leéltem a fél életem,rengeteget tanúltam (mást),

és most ahhoz,hogy a kis egyszerű gépemen megtudjam nézni a mail-jeim: tanúlnom és harcolnom kell...

2013. szept. 11. 09:01
 5/6 A kérdező kommentje:

Visszakanyarodva az alap kérdésemhez: -Nem "láttam még" telepítő lemezt megnyitva és nemtom mik és mennyire felismerhetőek vannak benne. Kidobálnék belőle mindent ami nem "létszükséglet", csak annyit hagynék benne ami a "szükséges minimum" a rendszer (OS futásához) létezéséhez.

Mely mappák/fájlok MARADJANAK ???

2013. szept. 11. 10:47
 6/6 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a megoldást: nLite

Lefaragtam 135MB-ra. Majd kiderűl fut-e. És milyen a puding...

2013. szept. 11. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!