Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyit keres saját vállalkozá...

Mennyit keres saját vállalkozásban egy számítógép szerelő?

Figyelt kérdés

Számítógépszerelő szeretnék lenni, a kérdésem mennyit tudnék ezzel keresni boltban gondolom keveset, de ha nyitnék saját vállalkozást azzal mennyi lehetne havonta? Lennék én informatikus is, csak ahhoz érettségi kell, ehhez meg nem. De számítógépekkel szeretnék dolgozni.

Negatív kommentektől kíméljetek !


2013. szept. 12. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Rengeteget keresnek, mert ott vannak a szoftveres, meg a hardveres hibák is, amiknek meg kell keresni az okát, és az nagyon-nagyon sok idő...
2013. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Amennyit csak tudsz!! Elsősorban a problémát kell megoldani és nem fordítva !

Nem tudok kizárólag pozitív választ adni.a tudást, a konkrét munkát kell megfizetni, nem a jelenlétet,a tétovázást.Van egy ismerősöm aki "szervizel, de még nem volt olyan amit meg ne oldott volona. ne kér senkitől "telefonos segítséget" de pénzt sem, ha nem tudja megoldani a problémát Nála még nem bolt 1 óránál többet, az üzlrtben 3 gépet twtett renbe 2-3 óra alatt.órabér "törzsvenégeknél" mint mi is először 8 ezer, majd lement 2-re bem pofázik, dolgozik.Perfekt beszél 3 idegen nyelven köztük az angolt is,, mert anélkül szervizelni bajos. Tehát nyelv, szakértelem határozottság, megbízhatóság, elérhetőség kiváló szolgáltatás, vevői elégedettség utána jön az ár, a munka bére "értéke"Bocs, hogy kitértem a neg. oldalára is, de szerintem nem szomorítottalak el.Válllalkozásbsn az egyéni vállalkozói formát ajánlom én is 40 éve vagyok "maszek"(Magán Szektor)de a az alanyi adómentességet választottam, így áfát sem kell fizetni, csak az vásárlás, beszerzés után.Ha mentességet választasz évi 6 millióig nem kell 27% áfát fizetned a költségek után pedig nem igényelheted vissza.ha belépsz, 2 évig ki sem léphetsz at Áfa körből. ha kft. t akarsz gazdasági társaság Ptk 3. könyv( [link] ) itt megtalálod)akkor nincs lehetőség mentességet választanod.a könyvelése is sokkal drágább egy kft-nek mint egy vállalkozó-próbálkozónak.gépkocsi átalányt is elszámolhatsz havi 500 km.ig de cégautó esetén cégautó-adó + menetlevél is kötelező..

Vállalkozz, alapozd meg a jövődet, megnyerve és megtartva ügyfeleid bizalmát. a legjobb reklám a: "szóbeszéd."

2014. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Neked a magyart kéne megtanulnod. :D
2016. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!