Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért fekete kép jön be ha...

Mester SzabolcsKAH kérdése:

Mért fekete kép jön be ha videót akkarok lejátszani? (lent a többi! )

Figyelt kérdés
Na K-lite Codec Pack Pipa,Video Kártya Driver pipa, lejátszó program pipa,mindent amit találtam feltetem de mégsem jó egy Xvid filmet szeretnék lejátszani és igen VLC-vel jó de egy normál playerel pl a media player classical mért nem megy? Erre ki tudja a választ?

2013. szept. 12. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos így nem tudom fejből, de nézd meg a lejátszód beállításait, nekem egyszer sikerült átállítani, hogy milyen kodeket használjon.
2013. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert hiába telepítesz fel minden sz.art, hogyha pont az az egy sz.ar hiányzik, ami ahhoz a filmhez kellene.

De ha nem lennél "KAH", akkor magadtól is rájönnél...

2013. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Puff.. Szerinted nem raktam fel azt a kodeket ami kell? Az volt az első.. Nem jött be! Biztos hogy nem a kodekel van a baj.. Xvid megnéztem mindent ami a filmhez kell egy sima xvid filmhez az benne van egy K-lite codec pack-ban alapból.. Más a baj más hiányzok nem egy kódek..
2013. szept. 12. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!