Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem akar bekapcsolni a...

Miért nem akar bekapcsolni a gépem?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen kapcsol be a gépem, a sokadik indítás után nagy nehezen kapcsol csak be. A ventilátorok pörögnek de se kép se hang. Aztán kb a 10.-15. újraindítás után már be jön minden. Nagyon idegesítő egy jelenség a számomra, mert én a számítógépen dolgozom. Ha valaki esetleg tudja mitől lehet ez a probléma az kérem jelezze. Szervizbe sajnos nem tudom elvinni mert elég szűkös anyagi helyzetben vagyok. A válaszokat előre is köszönöm. Ha kell adok részletes leírást a PC-ről.

2013. szept. 13. 12:36
 1/6 pinkpancser ***** válasza:
100%
Valószínűleg tápegység, vagy alaplap probléma. De ha csak kép nincs akkor lehet VGA is. Mennyi idős a gép?
2013. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1 éves VGA-m tökéletes. A táp-ra gyanakszom én is.

VGA: Asus HD6650 GDDR5 1GB

Alaplap: Asrock M3N78D

Processzor: AMD Athlon X3 3.30 GHZ

Táp: N Power 450w (2,5éves)

Vinyó: 1TB WD


Szóval szerintem is táp.

2013. szept. 13. 21:41
 3/6 pinkpancser ***** válasza:
100%
Na ez pont egy olyan táp amire nem szabadna gépet bízni! Próbáld ki egy kölcsöntáppal, de valószínűleg megvan a hiba.
2013. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy is szeretnék venni egy erőssebb tápot 500-600W között. Melyik márkát ajánlod amire azt mondod hogy jó?
2013. szept. 14. 15:08
 5/6 pinkpancser ***** válasza:
FSP hexa és Chieftec CTG árban és minőségben is jó, de 400-450W is bőven elég ha minőségi! És ha a VGA-nak nem kell külön táp akkor FSP 350-60APN is tökéletes!
2013. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kielégítő segítséget :)
2013. szept. 15. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!