Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet az kivitelezni ha...

Hogy lehet az kivitelezni ha ujrateszem a gépet és nem akarom az összes torrentfile-t ujra letölteni, hogy tovább seedelhessem? Van erre valami gyors módszer?

Figyelt kérdés
van vagy 150 seed alatt álló torrentem de a torrent filek nincsenek meg mert minig csak megnyitom őket nem letöltöm

2013. szept. 14. 17:48
 1/5 soccerway ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én nem a beállításaimat szeretném megtartani mert az kb 5 mp

hanem a torrentek seedbe állításával nem akarok megint napokat eltölteni torrentoldalakon h megtalálja azokat a torrenteket amik nekem megvannak és ne ellenőrizzen újra a gép 3 terabytenyi anyagot

2013. szept. 14. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:

> én nem a beállításaimat szeretném megtartani mert az kb 5 mp

A beállításokban benne vannak a futó torrentek is.

Abban a mappában, ahol a torrentkliens a beállításait tárolja megvan az összes torrentfájl, amit valaha elindítottál. Ha a beállításokat tartalmazó mappát torrentfájlostul-mindenestül elmented, majd újratelepítés után visszamásolod a helyére, nem kell újra betöltened a torrentfájlokat, és nem fog nekiállni a torrentkliens újraellenőrizni a 3TByte-nyi cuccot. Észre sem fogja venni, hogy újratelepítetted alatta a rendszert.

2013. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és azt a file-t hol találom...mert ha mindent láthatóvá teszek akkor is csak egy utorrent nevű exe van a mappájában..
2013. szept. 14. 19:06
 5/5 soccerway ***** válasza:
fuss neki még egyszer a leírásnak
2013. szept. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!