Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A következő mappát nem találom...

A következő mappát nem találom a win7-en. C:\Windows\Globalization\MCT ebben a mappában állítólag rejtett témák vannak de ezt a mappát sem találom. Hol keressem ha a start menü keresője sem találja?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én Windows 7-emben (Ultimate x64) nincs ilyen mappa.


Ilyenek vannak a Globalization-ben:

c:\Windows\Globalization\ELS\

c:\Windows\Globalization\Sorting\

2013. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

pedig a win7-ben benne van:rejtve.én is nehezen találtam meg.

javaslom nézd meg ezt a videót:

[link]

2013. szept. 16. 13:31
 3/4 A kérdező kommentje:

de inkább leírom ide.

1.start menü>vezérlőpult>mappa beállításai>nézet fül>azon belül vedd ki a pipát az operáció rendszer védett fájljainak elrejtése elől de csak átmenetileg.a megjelenő üzenet csak figyelmeztet hogy mire készülsz.ne ijedj meg.okézd le.aztán még menj a rejtett fájljok és mappák megjelenítésére és kattint rá majd okézd le.ezután már meg fogod találni.mentsd le a témákat a rendszerre,majd ezután vezérlőpult->mappa beállításai->"az operációs rendszer védet fájljainak elrejtése és a rejtett mappák és fájlok elrejtése részt pipáld ki újra.majd zárd be a mappa beállításai ablakot.ezután nézd meg az asztal jobb klikk,személyre szabás menüben a témákat.most már láthatod a rejtett témákat is.használd egészséggel.

ha nem látod az új témákat akkor rendszer probléma lehet.

2013. szept. 16. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi a leírást. :) Bár engem abszolút hidegen hagynak a témák, és alapból Total Commanderből böngészem a fájlokat, amiben az első dolgom telepítés után, hogy bekapcsolom a rejtett fájlok mutatását. Így néztem meg az én Glob mappámat. De most próbaképp bekapcsoltam azt is, amit írtál, nekem úgy sincs ilyen mappám. De nekem nem is hiányzik. Fő, hogy te megtaláltad. :)
2013. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!