Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek az ide leírt...

Szerintetek az ide leírt dolgok hihető hogy ilyen program van? Vagy csak kamu?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 4. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A Limewire egy P2P share program, olyan mint a Kazaa, vagy a WinMX. Az, hogy ez a verzió épen vírusos-e innen meg nem mondom neked. Az pedig, hogy a limewire-el a gépen mindenhez hozzáfér vele valaki, erősen kétlem.
2009. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát szerintem igen igaz lehet azt is megmondom miért

mert itt nem a lime wire programról van szó hanem egy kamu telepítő programról itt ez nem a lime wire ennek csak a külső felületét szerkeszteték igy. én már jártas vagyok az ilyenbe onnan tudom. mert énis csináltam már ilyet hogy átvertem a haveromat hogy nyugodtan használja a programot ez csak egy vírusírtó közbe meg a tudta nélkül csináltam egy ftp szervert a gépéből amihez egy előre beirt hozzáférést csináltam. mert volt egy ugynevezet mini ftp program amibe a beállitásokat egy jegyzettömbel lehetet szerkeszteni igy csak megadtam a port számot és a mappa elérési utat hogy a program mely mappát ossza meg a hálón

és előre beirt felhasználó jelszó. és átküldtem neki és a program ezekell a beállitásokal futott hátérben.

de persze egy teljesen új külsőt adtam neki.Ugyhogy ez is ilyen lehet.

2009. nov. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!