Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szevasztok! A problémám a...

Schmidt Attila kérdése:

Szevasztok! A problémám a következő, eddig a gép és a tévé össze volt kötve HDMI kábellel.3-4 hónapig nem is volt semmi probléma. Asdasd?

Figyelt kérdés
DE 2 nappal ezelött volt egy áramszünet és azóta sehogy se tudom rábírni a gépet hogy képet adjon a tévére. Kipróbáltam szüleim laptopjával 1másod perc alatt kirakta a képet úgyhogy a tévé és a kábel ki van lőve, azok tuti jók. Akkor csak beállítási probléma lehet, most nem tudom hogy esetleg frissített valamit a gép vagy az áramszünet okozhatott ilyen problémát. Nvidia 9600GT van a gépbe. Driver frissítés megvolt régi/új. Több megjelenítőnél csak a monitort látja a gép.
2013. szept. 18. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult, hardverek menűpont, és a megjelenítő eszközök, lehet, vissza ment alap beállításra. Dugd össze őket, és akkor állítsd nbe a megfelelőt.

Rosszabb esetben zárlatos lett a kimenet, és nem lesz kép, de nem hiszem, hogy ez a helyzet.

2013. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmin nem változtatott, már újra is raktam az egész gépet, mikor bedugom a kábelt hang sincsen, az a pittyenés ami jelzi hogy csatlakoztattam valamit hozzá.
2013. szept. 18. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!