Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mijen ez a gép? és milyen...

Mijen ez a gép? és milyen operácios rendszert telepitsek rá?

Figyelt kérdés

alaplap

[link]


cpu

[link]


ram

2g ddr3 1333mhz


hdd

eddig 160g de most veszek bele egy 500g-sat


video kártya:

[link]


csak a farming simulator 2009-re kel meg egyéb film stb.



2013. szept. 18. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat finoman szolva harmatos. Mivel a Windows XP tamogatasa jovo tavasszal lejar, uh. muszaj lesz windows 7-et tenni ra, ahhoz viszont a 2G memoria keves lesz nagyon. A VGA nem letezik (ugy ertem GT 210-es sosem volt), a GeForce 210-es meg kb. egy integralt Intel HD szintjen van, jatekra kb. alkalmatlan.
2013. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 es. Nehogy elkábítsd már a kérdezőt. 2Gb RAM igen is elég a Win 7 nek.

Win7 et rakj nyugodtan!

2013. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
100%
Így van. A Windows Vista, 7, 8, 8.1 is kényelmesen elvan 2 GB -al, egyedül a 64-bites változatokhoz illik egy picit több. Ezek közül szerintem is a Windows 7 32-bit lesz a jó választás.
2013. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az igaz hogy nem sok a ram, de azt jövö honapra tervezem.

a rendszere én is a windows 7re meg a 8.1-re gondoltam.

és mi van a video kártyával az nem baj ha regeltöl estéig mene a gép?

2013. szept. 18. 17:52
 5/7 A kérdező kommentje:

amugy it a video kártya link:


[link]


gondolom meg vették a másikat és azért nem mutatta bocs

2013. szept. 18. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:

ez akkor sem GT210-es, hanem egy sima GeForce 210-re epitett MSI kartya. a teljesitmenye kb. banyabeka feneke alatt.


aki azt mondja, h. windows 7-nek 'boven eleg' a 2G RAM, az nyugodtan hasznalja annyival, csak ne csodalkozzon, ha az oprendszeren kivul mast nem nagyon tud rajta elinditani...

2013. szept. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Netezére, filmnézésre, alap irodai munkára elég 2 GB 1 GB -ot a Windows lefoglal a maradék 1 GB meg elég a többi ilyen programnak. Ilyen halál szar VGA kártyával, meg nem feltételezem hogy valaki játszani akar, pont arra jó a kártya, hogy színes képed adjon és futtassa az AERO felületet.
2013. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!