Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megtudnátok mondani, hogy...

Megtudnátok mondani, hogy ehez a tablethez honnan tudok játékot letölteni és milyet? (többi lent)

Figyelt kérdés

MyAudio 708QA 7" Wi-Fi 8GB QuadCore tablet (MA SERIES 708QA)

Az lenne a pontos kérdés,hogy 3D-e a kijelzője, és,hogy ehez honnan lehet letölteni játékot. Előre is köszönöm. (zöld kéz megy a hasznos válaszokért)



2013. szept. 20. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Google playen is van csomó játék(van ilyen is), de az ncore áruházból is vásárolhatsz játékot majd adatkábelen vagy wifin keresztül eljuttatod a tabletre.


esetleg youtubra : "MyAudio 708QA 7 games" és innen szerezhetsz ötleteket.. ha ez megvan utána ncore vagy ha ott nem akkor google segítségével más egyéb oldalak.

2013. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2013. szept. 20. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ncore áruház???? Az egy torrent oldal, s minden ingyenes, ilyet ne mondjunk mert nem kereskedelmi oldal, nehogy ilyenért ugorjon az asva!

Myaudio-ra ott a game center is, ott is sok játékot találsz, de így, ahogy az 1. mondja, google playből is letölthetsz.

A kijelző sosem 3D-s, ill. volt már rá próbálkozás, de jellemzően nem 3D-sek a kijelzők. Értem én, hogy mire gondolsz, de az a grafikus gyorsító (GPU), ez határolja be azt leginkább, hogy milyen 3D-s játékok futnak el a tableteden. A myaudio egy külön kategória, mondjuk úgy, hogy vannak érdekességei, hardver alapján felesleges próbálkozás megmondani, hogy mi az, amit lag nélkül futtatna, s mi az amit, nem. Így inkább nem térnék ki erre, próbálkozni kell!

2013. szept. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm, és igen, a a 3d gyorsítóra gondoltam
2013. szept. 22. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!