Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy számítógép...

Szeretnék venni egy számítógépet mennyi lenne a költség egész pontosan?

Figyelt kérdés

A pcoutlet.hu oldalon van egy számítógép, melynek ára (áruhitelre) 3333 Ft/hó-tól, de mivel ott van a -tól ezért felmerült bennem a kérdés, hogy mi lenne a plusz költség. Az áfát elvileg a havidíjban nem jelölték meg, de azt sem tudom, hogy mennyi futamidőre lehet (max. 1 év?) és lenne-e rá THM, ha igen mennyi. Ahhoz hogy bővebb információt kapjatok el kéne látogassatok az oldalra. Köszi.


A gép ára:


nettó:73 100 Ft

bruttó:92 837 Ft

áruhitelre:3 333 Ft/hó-tól (áruhitelre szeretném, mert egyben nem tudom kifizetni)



2013. szept. 20. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ahhoz hogy bővebb információt kapjatok el kéne látogassatok az oldalra."

Vagy mondjuk dobhatnál egy linket, hogy arról beszélhessünk amiről kell. Meg amúgy is szeretjük fikázni a mások által belinkelt számítógépeket. :-)

2013. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

fentebb leírtam hogy [link] (csak nem ilyen részletesen :D), de a számítógépről nem tudok linket adni ki kéne keresni a listában (felülről a 27-dik), mert nincs külön linkje. Egyébként magáról a gépről azért nem beszéltem, mert most nem a konfig a lényeg hanem az ár, valószínűleg úgyis azt mondanátok, hogy ez a konfig nem ér ennyit, meg szar gép.


De ha kell itt a konfig is:


ASUS/MSI AMD PHENOM II HD QUAD CORE GAMER X4 4X3000Mhz

AMDX4 PHENOM II 945 8MB cache socket AM3+


64Bit Support X4-X6-X8 CPU

8192MB DDR3 1333Mhz RAM

500GB SATA HDD

22X dual layer DVD író

NVIDIA GEFORCE GT630 4096MB DX11 DVI/HDMI ,

8 CH HD audió

10/100/1000 Lan,

6DB USB 2.0, 4X elõlapi USB + audio

A képen látható kivitel

12 cm kék ledes ventillátor az előlapon T2


az áruhitelre vonatkozó szabályok linkje: [link]

2013. szept. 20. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!