Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop max 190ezerért?

XenoMorph kérdése:

Laptop max 190ezerért?

Figyelt kérdés
[link] Én erre gondoltam. a 190 ezer a legeslegfelső határ, nem kéne felé menni ha ez a laptop nem megfelelő. A laptop főleg játékokra, internetre, filmre lenne használva.
2013. szept. 20. 18:45
 1/7 anonim válasza:
ha az imperiumról választottad nincs hozzá fűzésem ott találhatók a legjobb és a legolcsóbb gépek, nagyon meg érik.
2013. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

napi computerimperium...


Csak nem elfogytak a gépek, hogy nincs már másik, amivel össze lehetne hasonlítani?

2013. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kérdésre válaszolj légyszives
2013. szept. 20. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem manapság ez a legjobb laptop a világon 200 alatt! Nagyon erős vga, megfelelő erősségű proci, nagy kijelző, HD+, 8 giga ram, 1 terra winyó! És az asus nagyon jó márka!

2013. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ha engem kérdezel a proci nagyon fontos min a 3,1 Ghz mert haveromnak is gyenge alaptopba a proci és lassan tölt + az i3-as csak 2 magos az i7-es meg 6
2013. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
bocs elfelejtettem hozzá tenni a 4 gb elég még a nagyobb szerverekhez is ramba a 8 az szép de fölösleges ha nem full hdba akarsz minecraftozni 512x512 es felbontással xD
2013. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na zoli, inkáb maradj csendbe! Az i3 valóban egy elég gyenge proci komolyann játékokhoz, viszont az i5 bőven elég, egy erős vga mellé! Amit én írtam (ASUS) bőven jó! Ráadásúl én még 6 magos i7ről nem hallottam laptopban! :D De te értesz hozzá!
2013. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!