Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan telepítsem fel az...

Hogyan telepítsem fel az office 2013-at?

Figyelt kérdés
Hogy ne zavarja be az office 2003 mert ha mind a kettő fent volt eddig akkor valamelyiknél mindig elkezdte, hogy telepaíteni kell közben már rég fenn volt és ha nagy nehezen bezártam akkor meg megnyitotta? Mit csináljak, hogy ez most ne legyen így?
2013. szept. 20. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

nem értem, hogy miért kell mind a kettő?

A 2013 fájlokat a régi rendszerre is tudod menteni.

2013. szept. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért kell mind a kettő mert 2003-on tanultam meg az ECDL-t de át akarok állni a legfrissebb-re. De nem tudom, hogy telepítsem, hogy nem legyen ez a probléma.
2013. szept. 21. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért mert azon tanultad nem jelenti azt, hogy azzal kell folytatnod. Állj át a 2013-ra, a kinézete más egy kicsit, de jobban lehet látni a menüket.

Egyszer én is próbáltam, de ugyan így mindig újra települt

2013. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt akarom átállni 2013-ra de 2003-at meghagyni és hogy legyen fenn mind a kettő ha mindig valamelyiknek gondja van?
2013. szept. 21. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!