Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem folyton leáll magától,...

A gépem folyton leáll magától, mi a teendő? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kb 1 hétig nem használtam a gépemet, és mikor elindítottam és elkezdtem játszani egy játékkal, 10 perc után leállt. Semmi error hiba, nem jelzett semmit. De nem csak játékoknál jelentkezik a probléma. Elkezdtem lefuttatni a vírusirtót és akkor is leállt. Ha csak böngészek a neten, akkor nincs gond. Már több helyen is megfordultam, de eddig még semmi megoldás. Lehet hogy túlmelegedik? Kitisztítottam minden ventilátort, és még most sem működik. Rendszer-visszaállítást is végrehajtottam, de ugyanúgy jelentkezik a probléma. Én nem értek nagyon a gépekhez, szóval ha lehet ne nagyon használjon senki szakszavakat, meg ilyeneket, vagy ha mégis akkor egyszerűen írja le. Mit tegyek? Valahogy meg tudom könnyedén oldani a problémámat?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. szept. 21. 08:40
 1/2 anonim válasza:

Lehet hogy a processzorod melegszik túl és automatikusan lekapcsol.

Vagy a Táp is lehet.

2013. szept. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Turismo ***** válasza:
Szószerint leáll vagy újraindul? Nem mindegy.. Egyébként azt tudod megcsinálni, amit javaslok, hogy olyan ismerőssel aki jobban ért hozzá szedjétek le a ventillátort a prociról és kend be a processzor felületét hűtőpasztával az előzőt kapard le róla. Szép egyenletesen kell felkenni, utána érdemes figyelni a BIOS-ban a hőmérsékletét, hogy nem-e melegszik nagyon. Ezt meglehetne csinálni a videókártyánál is. Itt valószínűleg hardverhiba lesz nem pedig szoftveres.. Szóval nem fog semmit sem érni, ha vírusírtót fogsz futtatni, meg rendszer-visszaállítást csinálni. Tüzetesen át kell nézni a gépet. Nagyon sok hibalehetőség van, külön a memóriát is meg kell nézni stb stb. :)
2013. szept. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!