Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Xbox360 meddigleszmég...

Az Xbox360 meddigleszmég jelllengenerációs konzól csakmert mársok videojáték boltokon Xbox one felirat van hogy az jön vagyis akkor azfogja felváltani a 360 ast nemsokára?

Figyelt kérdés

Az Xbox 360 ra akkormár nem sok játékfog megjelleni a közel jövöben?Ha már bejöna uj Xbox akkor márcsak arra fognak megjelleni a komoly játékok vagy ugyanugy a 360 as ra is?

Nekem a 360 asból a régebbi van ami 2009 es kiadásu ami a vastag konzol de hamár jön nemsokára az uj Xbox akkor a 360 asból már nem érdemes megvenni a slimeset ami kisebb és vanmár benne wifi is?

Az uj xobox nális leszmajd ojan hogy kilehet fleshelni hogy olcsobban meglehessen szerzni a játékokat?

A Ps4 is már sok hejen hirdetve van hogy azzis jőn de arra megintcsak nem lehetmajd olcsobban beszereznia játékokat mintmég anno a Ps2 nél volt?

Az uj Xbox éssa Ps4 mien áron leszenk és

mejiket válaszam,mejik lesz jobb grafikában?


2013. szept. 22. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Saját magamnak csapnám le a kezemet egy hentesbárddal, ha ilyen lenne a helyesírásom.

Szégyelld magad !!!

2013. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. Rohadtul nem válasz a kérdésre amit írtál, azt se tudom minek írtad le.


Egy idő után nyilván nem fogják x 360-ra is gyártani a játékokat hanem az nyilván újabbra. De még 2-3 évig szerintem még fogják gyártani 360asra is mivel az e slim is "újdonság"

Árát már tudod, grafikájáról annyit tudok hogy xbox elméletileg pappíron gyengébb azonban gyakorlatilag jobb a ps4-nél.

2014. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!