Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy jó-e a kategóri...

Nem tudom hogy jó-e a kategória, de lehet az én hibám, hogy a számítógépemnek meghalt az op. Rendszere? Windows7.

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Először próbáld meg csökkentett módban elindítani. Az F8 -at nyomkodod folyamatosan a bejelentkezéskor. Ha elindul akkor lépjél ki rendesen, indítsd újra

Vagy telepítsd újra,

Csökkentett módban tudsz menteni képeket, dokumentumokat. A programokat újra kell telepíteni

2013. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A-a. Miután bekapcsoltan egy fekete hatter jott ki feher szoveggel. Nem az amikor lehet valsztani h milyen modban induljon el. Egyebkent egy 12 eves beszari csaj vagyok es felek h aput meg inkabb felhuzom. :/
2013. szept. 22. 17:45
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Pedig egyedül a csökkentett módban bízhatsz, azzl talán sikerül valamit tenni.

A gép bekapcsolása után tartsd lenyomva az f8-at, addig, amíg meg nem jelenik az indítás módjának választási lehetősége. Ha elsőre nem sikerül, próbáld többször. Ha sikerül, akkor próbálj meg egy rendszer visszaállítást végrehajtani, valami korábbi olyan időpontra, amikor még működött a gép.

Ha megtörtént, de nem segít, akkor bizony komolyabb a baj, de oda már olyan valakinek a segítsége kell, aki ért a számítógépekhez.

2013. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy a te hibád, ha nincs pl. rajta erősebb vírusirtó és vírust kapott.
2013. szept. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!