Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami jó torrentes letöltős...

Valami jó torrentes letöltős oldalt valaki? Nekem csak a diablo torrent van egyedül de ott sok minden nincs fent

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 19:31
1 2
 1/11 soccerway ***** válasza:
2013. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2013. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ncore, piratebay
2013. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ncorra nem tudna valaki meghívót küldeni? nagyon megköszönném
2013. szept. 25. 19:34
 5/11 soccerway ***** válasza:
nem tudunk, nem lehet
2013. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ncore - A legjobb (szerintünk).

Amúgy lehet meghívót küldeni, én is kaptam. Csak elő kell fizetni, hogy mit tudom én milyen felhasználó legyél.

2013. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ncore-hoz szólnék hozzá:semmi fizetős ncore dologba senki nem menjen bele.átverés az egész akkor is ha meghivó küldéssel csalogatnak.nem nagy összegeket kérnek de sok kicsi sokra megy alapon igen hatásosan működnek.azért irom a többest mert nem egy valaki játszik ezzel.sem az ncore sem a rendőrsége nem nagyon tud ezzel mit kezdeni-de tudnak róla.

olyan pofátlanul megy ez a dolog,hogy simén megad az illető egy bankszámlát-és arra kéri utalj rá cca.ezer körüli pénzt-és kéri feltétlenül jelezz ha utaltál-mélben irj neki.

ne döljön be ilyennek senki-tilos.


van ncore meghivó-a tagnak ez bizonyos mennyiségű pontjába kerül de nem ez a lényeg hanem felelősséggel tartozik a meghivottért is.ha helytelenül viselkedik az akit ő ilyen módon bejuttatott-akkor őt is szankkcionálják-igy emiatt nem kis felelősség meghivni valakit.


remélem tudtam segiteni.

2013. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 soccerway ***** válasza:

"van ncore meghivó-a tagnak ez bizonyos mennyiségű pontjába kerül "


-Régebben így volt, most már nem így van, tag sem hívhat meg senkit hiába van rá elég pontja, csak Elite rangtól van meghívás.

2013. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

májusban(2013) volt egy akciójuk és igy működött.sőt! az addigiaktól eltérően egy meghivó nem x-száz pontért volt küldhető hanem csupán 5 azaz öt pontért.

én is ezt az alkalmat használtam,a meghívott nagy örömére.

2013. okt. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 soccerway ***** válasza:
Évente legalább 1x biztos van akció amikor bárki küldhet meghívót, de a lényeg az hogy kell egy ismerős aki rajta van ncore-on, idegentől várni felesleges, kicsi a esély rá.
2013. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!