Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sötét kép csak hang van, mit...

Sötét kép csak hang van, mit tehetnék? SÜRGŐS többiért katt

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy játékot,de amikor elindítottam nem teljes képernyőn volt ,a jobb felső sarokban jött ki egy négyzetben a többi rész fekete,azt írták hogy állítsam be a képernyő frissítés gyakoriságát 75 hertz-re nekem amúgy is azon volt így át állítottam 72-re ezután már teljesen eltűnt a játék képe csak hang volt,utána visszaállítottam 75-re de ugyanúgy sötét maradt az egész. Mit tehetnék?Már próbáltam a felbontást állítgatni és a játékot is újratelepítettem.Harry Potter és a Főnix rendje ha ez segít.Ja és próbáltam már azzal is hogy a játék ikonjánál beállítottam hogy 256 szín,640×480 felbontás de ez sem segített.

2013. szept. 25. 12:09
 1/1 temesiv válasza:
Elsőnek nézz utána a játék gépigényének,proc/videokari/ram. Ha ez rendben és még soha nem indult a játék,most teszed elöször akkor más gépen próbáld ki megy e?Persze azon is a követelményeknek feleljen meg.Ha azon se megy,én nem erőltetném,kuka mert a videokártya nem bír ki mindent és amit csinált nem "egészséges".
2013. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!