Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Böngészők alatt és sajátgépnél...

Böngészők alatt és sajátgépnél is ha a tálca felé húzom akkor az eltűnik. Hogy tudom beállítani hogy állandóan látható legyen?

Figyelt kérdés
Windows 7 -et használok.
2013. szept. 26. 14:53
 1/5 Lajos54 ***** válasza:
??? Mit? Mármint mit húzol? És mi tűnik el?
2013. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megnyitom a böngészőt Teljes méretben és eltűnik a tálca. De más böngészőben is. Ha le kicsinyítem a böngészőt ablakra és azt lefelé mozgatom át a tálcán akkor lefedi a tálcát az ablak. Azt akarom h a tálca mindig felül legyen.
2013. szept. 26. 17:06
 3/5 Gábor_79 ***** válasza:
Menj a tálcára, jobb gomb > tulajdonságok. Esetleg a 'tálca automatikus elrejtése' előtt pipa van. Azt vedd ki előle. - ezt tudom elképzelni, hogy ez lehet. Nincs más ötletem.
2013. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lajos54 ***** válasza:
Így van, ezenkívül van egy olyan opció is XP-nél, de úgy emlékszem, valami hasonló a Win7-nél is, hogy "A tálca mindig legyen látható a többi ablak előtt". Ez pedig legyen bepipálva.
2013. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem találtam olyat. Az automatikus elrejtés nincs bepipálva.
2013. szept. 27. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!