Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a gépemnek?

Mi a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Kb. vasárnap és hétfő környékén kezdődött a dolog. Mindenféle előjel nélkül összeomlanak programok (ezalatt böngészőtől kezdve vírusirtón át a játékokra mind gondolok), kék halál is napi rendszerességgel előfordul, és még ilyen [link] (bocs a szar minőségért, nem mai a telefonom) dolgokat is kapok. Utóbbinál újraindítás szükséges. A böngészős témára visszatérve úgy omlik össze, hogy én ugye Chrome-ot használok, és kapom ezt [link] a bizonyos "üzenetet". Ha rányomok az "Újratöltés" gombra, minden megjavul, persze előfordul, hogy miután rányomtam, 2 másodperccel később megint megjelenik ez az "üzenet". Újratelepítettem a Windows-t 2 nappal az után, hogy elkezdődött (Windows 7 Ultimate), annak reményében, hogy megjavul tőle (ez afféle mentsváram), de nem sok változás. Ki is takarítottam a gépet. Én nem igazán értek hozzá, mint látjátok, máshoz meg nem merem elvinni (legyen ez szakember vagy ismerős). Ismerős annyira nem közeli, hogy rábízzam, szakember pedig vert már át elég csúnyán. Mi lehet a gond? Nagyon örülnék, ha rájönne valaki, nagyon sokat segítene.

2013. szept. 27. 03:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az első képen mintha a videokártya túlpörgött volna a második pedig csak simán a chrome . Próbálj ki egy régebbi videokártya drivert és probáld ki Operával Chrome helyett .
2013. szept. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 P.O.C. ***** válasza:

Mi a pontos konfig?

Nem ártana egy alapos memória ellenőrzés sem.

[link]

2013. szept. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. A Catalyst Control Centernek is szokása összeomlani. Évek óta Chrome-ot használok, de sosem tapasztaltam még efféle hibát. Mégis lehet akkor a Chrome?


2. A pontos konfigot mennyire nagy vonalakban írjam le?

2013. szept. 27. 12:13
 4/11 A kérdező kommentje:
Kb. 55 percig futtattam ezt a memóriavizsgálatot, de már az elején írta a hibákat.
2013. szept. 27. 13:51
 5/11 A kérdező kommentje:
Itt egy kép a folyamatról: [link]
2013. szept. 27. 15:37
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez fogadott újraindítás után, miután az első belinkelt képen látható jelenség ismét előjött: [link]
2013. szept. 27. 16:27
 7/11 A kérdező kommentje:
Majd ez követte: [link] annyira röhejes már az egész..
2013. szept. 27. 16:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocs, ezt kifelejtettem: [link]
2013. szept. 27. 16:29
 9/11 P.O.C. ***** válasza:
Na, akkor tudod a diagnózist! Lehet gariztatni a memória modul(oka)t! Ha több is van, akkor a modulok egyenkénti tesztelésével deríthetsz fényt hogy melyik modul a hibás. Tehát egyszerre csak egy modult tesztelj.
2013. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lenne még értelme szerinted DDR2-es memóriát vennem, vagy váltsak alaplapot inkább? Szívem szerint már nem nagyon vennék.
2013. szept. 27. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!