Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a másik...

Miért van az, hogy a másik számítógépen ugyanazok a könyvjelzők vannak mint az enyémen?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom, meg van apámnak egy asztali gépje. És ami az én számítógépemen van (könyvjelzők, mappák stb..) az megvan az asztalin is. Nem tudom mit kéne csinálni. Vki segítsen!:s

2013. szept. 28. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg van osztva.Nézelődj a böngésződ beállításaiban. A fater kiröhôgött mi.....
2013. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért röhögött volna ki?:D semmi nincs benne, egyébként is egy 14 éves lány vagyok, szval.:)
2013. szept. 28. 20:29
 3/6 anonim válasza:
100%
Ha a google chrome-ot használod, akkor valószínűleg szinkronizáltad az adataidat a google fiókkal, és ez pont erre való, hogy ha nem a saját gépedről vagy, de belépsz a google fiókodba,akkor megjelennek a chrome-ban a te saját gépen elmentett könyvjelzőid. Ez nagyon hasznos funkció tud lenni, ha behal a géped, és szépen vissza tudod hozni az összes könyvjelződet.
2013. szept. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha semmi sincs benne akkor miért baj, hogy látja a böngészési előzményeidet? ;)
2013. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3, köszönöm szépen már megoldódott.:)

4, hallod, ne osztogasd már az észt jó?! -.- De tőlem még írhatsz, legalább több nem hasznos válaszod lesz, úgy is lepontozlak;)

2013. szept. 29. 15:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak kérdeztem.Nem osztogatok. Nyugodtan pontozz,Nem zavar.
2013. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!