Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8 kiírása és feltelepí...

Windows 8 kiírása és feltelepítése?

Figyelt kérdés
Letöltöttem aztán kaptam egy 'iso' fájlt, ezt szeretném kiírni, mert egy másik számítógépre szeretném feltelepíteni. Ashampoo Burning Studio 2013-as íróprogim van, ezzel ki tudom írni?? Ha igen melyik opciót válasszam?? Vagy más programmal?? Köszönöm a válaszokat!!!

2013. szept. 29. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Képfájl lemezre írása opciót keress.
2013. szept. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 P.O.C. ***** válasza:
Disk-Image--> Memórialemez írása
2013. szept. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ved meg ;-) már csak 30000 ft az auschan ban
2013. nov. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
Még jó hogy lehet kapni. :D Szerintem 30 ezerért már érdemes megtanulni lemezképet írni. :D
2013. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én megvettem :-P
2013. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem fizetnék érte, mikor le lehet torrentezni is..
2013. nov. 1. 13:01
 7/8 P.O.C. ***** válasza:

Amúgy tényleg nézőpont kérdése a dolog. A mai magyar eladósodott prolinak szinte semmi szabadon elkölthető jövedelme nincs, így amilyen kiadást meg lehet kerülni, azt bizony meg is kerüli.

Persze lehet jönni a Linux -al, de azt a felhasználók jó része csak max netezére tudná használni. Nem mindenkinek van rá ideje kellő szaktudása és türelme, hogy szopócsészézzen vele.


Nem azt mondom, hogy az alacsony jövedelműeknek alanyi joga a lopás, de valljuk meg őszintén jóval kisebb a felelősségre vonás kockázata, ha letöltöd kiírod egy 200 Ft -os DVD -re, mintha a műszaki boltban csapnád a hónod alá ugyan azt a Windows telepítő DVD -t, majd fizetés nélkül távozol.

2013. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egek a fellegekben..fizetesek a beka feneke alatt van..nem mondom hogy lopni kell mert az nem szep dolog..de bizony sajnos trukkozni annal inkabb! 30 ezret ki adnak ki a 80-100 ezres fizetesebol?majdnem a fele..tenyleg mintha a fogat hiznak az emberenek.
2014. máj. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!