Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy másik rendsze...

Botigta kérdése:

Hogyan lehet egy másik rendszergazdánál egy bizonyos fájlnak, vagy mappának a hozzáférését korlátozni?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy Win7-ben a fiam fiókjának rendszergazdai jogokat vagyok kénytelen adni, mivel bizonyos játékokat, és programokat nem tud általános felhasználóként futtatni. Viszont van egy bizonyos program, aminek elérését le szeretném korlátozni neki, de a tulajdonság/biztonság menüben a rendszergazdának nem tudom kivenni a pipát sem a teljes hozzáférés, sem a módosítás mellől. Ekkor gondoltam, hogy törlöm a rendszergazdákat, de azt meg nem tudom, mert valami szülőtől öröklést vissza kéne vonni. De azt meg nem tudom, hol kell...
2013. szept. 29. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
ket rendszergazda kozott nem tudsz kulonbseget tenni. mondjuk kivancsi lennek, hogy mely programokhoz/jatekokhoz kell admin jog mindenkepp - nem esetleg telepitesi hibarol van szo? installkor valoban kellhet admin jog, de kesobb, futtataskor kizartnak tartom, hogy pl. jatekhoz szukseg lenne ra.
2013. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez egy hivatalos online játék, a League of Legends

[link] és amikor kezdené a játékot, indítaná a letöltött klienst, akkor kizárólag rendszergazdaként lehet futtatni.

2013. nov. 2. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!