Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül (akár használta...

Mennyibe kerül (akár használtan) egy nagyon egyszerű számítógép?

Figyelt kérdés
Kellékek nélkül, csak a ház. Csak netezésre és játszani használnám (főleg Age of empires, ami ugye nem egy húdeúj, nagy méretű játék).
2013. okt. 1. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

20-25 ért már kaphatsz ilyet. Természetesen használtan.

Érdemes szerintem ezen a játékon kicsit túlgondolni, hiszen sose tudni később mi lesz. Azért írtam ennyit, mert ebből az összegből az igényeidnél kicsit komolyabb gépet is kaphatsz.

2013. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézz szét itt:

[link]

Minőségi, használt munkaállomások, jó áron. Valamelyik HP vagy Dell munkaállomást ajánlanám, ami megfelel az Age of E. követelményeinek.

2013. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó, köszi! Már most rengeteget segítettetek. :)
2013. okt. 1. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából ilyesmiket nézz:

Processzor: E2xxx vagy nagyobb széria, 2 magos, azzal már kellemesen el lehet lenni.

Ram: Legalább 2GB, és akkor már egy Win7-is kellemesen elfut majd.

Merevlemez: 80GB-os is elég, de lehet olcsón szerezni 160GB-os SATA csatlakozósat is, talán halkabbak is, és egy fokkal gyorsabbak.

Videókártya: Szerintem 2-3 ezerért találni valami régi Ati vagy Nvidia karit, de 5-6ból már 8600GT vagy 8800GS is kijöhet, azok mégiscsak jobbak mint egy integrált

Hát az igazából olyan amilyen, ezen a szinten nem sokat számít.


Ahogy írták 20-25ből már jó kis gépek vannak.

2013. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!