Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond egy tökéletese...

Mi lehet a gond egy tökéletesen működő laptopnál ha egyszer bekapcsoláskor folymatosan sípol?

Figyelt kérdés

Egészen pontosan kb 30 mp-en keresztül szaggatottan, egyenlő röviden (másodpercenként kb. 2-t) és hangerővel (rohadt hangos). A laptop Toshiba.

Előzmény: ráömlött egy pohár multivitamin. Utána szétszedtem, csak a billentyű volt elázva, azt lemostam csap alatt. Belülre nem ment,legalábbis nem találtam szennyeződést, igaz nem szedtem szét miszlikbe csak felületesen. A gép azóta is tökéletesen üzemel, kutya baja, de bekapcsoláskor kivétel nélkül sípol. Előre is köszi a segítséget.


2009. nov. 8. 01:59
 1/2 anonim ***** válasza:
ez valamilyen hibát jelent, a bios típusa és verziója alapján ki lehet keresni hogy melyik sípolás milyen hibát jelent. neten többnyire fennt vannak ezek.
2009. nov. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tessék elvinni szervizbe. Ha már vagyunk olyan agyasak, hogy szétfröcsköljük (persze véletlen) multivitaminnal, akkor ezen ne spóroljunk. Különösen, hogy Te sem szeretnél egy ráolvadt burkolatú laptoppal dolgozni (már ha azután lehet még). Esélyes egy lájtos rövidzár kialakulása, egyebek. A sípolás - ahogy az előttem szóló is írta - egyébként hardverhibára utalhat.
2009. nov. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!