Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ideges lettem és egy óriásit...

Ideges lettem és egy óriásit ráütöttem a laptopomra és azóta nem csinál semmit. (? )

Figyelt kérdés

bekapcsolom, bekapcsolni bekapcsol, de se kép se hang csak tölt valamit, mit csináljak?

Ja és a monitor betört rajta, de tv-re kötöttem.


2013. okt. 1. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Vidd szervízbe, vagy vegyél egy újat.


Hát drágán tanulod meg, hogy nem a laptop tönkretétele a megoldás, ha ideges vagy.

2013. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

ma reggel hoztam a szervizből.

nem szeretném megint vissza vinni. mert hülyének nézne szerintem a szerelő.

A képernyő az nem baj mert tv-ről használom csak, hogy mit nyomjak meg, hogy megint jó legyen?

csak tölt, de semmit nem csinál fekete a monitor.

2013. okt. 1. 17:50
 3/15 anonim ***** válasza:

FN + valamelyik funkció billentyűvel lehet kirakni külső kijelezőre a képet.

Viszont ha olyan erőset ütöttél hogy betört a kijelzője is, valószínüleg más hardver is megsérült, mint pl. hadd, vagy CPU, ekkor elgondolkoznék inkább egy új eszköz vételén.

Ja'h és fizikai behatásokat inkább egy fejszével egy farönkön vezesd le, vagy boxzsákon.

2013. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

"nem szeretném megint vissza vinni. mert hülyének nézne szerintem a szerelő"

És az miben térne el a valóságtól?

2013. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"ma reggel hoztam a szervizből.

nem szeretném megint vissza vinni. mert hülyének nézne szerintem a szerelő. "


Szándékosan és sajátkezűleg tönkretetted a laptopod: szerintem indokoltan nézne annak.


De a szervíz után vagy előtt csaptál rá? Ha előtte, és a szervízes sem tudott vele mit kezdeni, akkor te pláne nem fogod tudni megcsinálni. Vegyél újat, mint már írtam.


Ha utána, akkor meg ne az érdekeljen, hogy néz rád az ürge: akarod hogy működjön az a vas, vagy nem? Vidd be.


"mit nyomjak meg, hogy megint jó legyen?"


Próbáld meg a CTRL+Z-t, hátha visszavonja a rácsapást.


Most komolyan, szerinted melyik gomb (elektromos jel) javítana meg egy kettétört IC-t, vagy egy elszakadt kábelt?

2013. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Próbáld meg a CTRL+Z-t, hátha visszavonja a rácsapást."

Ez oltári! xĐ

2013. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ezt a szerelőt már régóta ismerem mert hát idegbeteg vagyok és mindig tönkre teszek minden elektronikai dolgot odavágom, oda ütem,ledobom vagy csak földhöz vágom.


tegnap reggel valamit ki kellett benne cserélni mert tegnap is ráütöttem, de nem olyan erővel mint most.

és még 1 nap telt sem el és már megint eltörtem.

Ezt a laptopot nagyon drágán vettem 95E ft-ba van...nem szeretnék már rá költeni mit nyomjak meg, hogy legalább bejöjjön az a F2-ős ablak, mert már egy órája csak tölt és semmi.

2013. okt. 1. 18:29
 8/15 anonim ***** válasza:

Válassz közülük egyet!

[link]

2013. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"tegnap is ráütöttem, de nem olyan erővel mint most.

és még 1 nap telt sem el és már megint eltörtem. "


Apukám neked inkább abakusz való... ja nem, az is összetörhető... kavicsok! Azok csak szétgurulnak max.


Nem szeretnél rá költeni?

Hát pedig fogsz, ha már ilyen segg voltál.

De erre miért nem az előtt gondolsz, hogy tönkreteszed? :D


Mit nyomjál meg?

Geez... olvass feljebb, nem írom le még egyszer.


Nos, összegezd magadnak: ha rácsapsz a laptopodra, nincs laptop. Ilyen egyszerű. Mint az 1x1. Vésd bele a kis buksidba.


Ahogy már írták: boxzsák kéne neked, de én megtoldom a listát egy pszichológussal, mert ez nem normális dolog.


Ah, #8-as megelőzött :D

2013. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nem csinál ez semmit hiába csinálom azt amit írtak.

mindjárt földhöz verem a gec-ibe!

2013. okt. 1. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!