Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha valamelyik képfeltöltőre...

Ha valamelyik képfeltöltőre feltöltök egy képet regisztráció nélkül, akkor azt bárki megtalálhatja?

Figyelt kérdés
Felraktam egy képek a képhostra, de nem voltam regisztrálva. Azt a képet bárki megtalálhatja? Nem osztottam meg meg semmi, nem raktam sehova linket. Valamilyen adatbiztonság biztosan van.
2013. okt. 1. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a mázlid, hogy a képhost nem listázza ki a feltöltött képeket, mint a képfeltöltés.hu.


Szóval szerintem nem találják meg link nélkül.

2013. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kephost.hu oldalán a feltöltésnél van egy lehetőség:

"Kép beállítása nem publikus képként - Felnőtt tartalmú képek esetén pipálja ki!"

ebben az esetben nem kerül a "Publikus képek archívumába":

[link]

így nem fogja beindexelni a kereső.


Ellenkező esetben viszont nagyobb a valószínűságe.

2013. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kephost.com-ra került fel. Esetleg valahogy eltüntetni nem lehet? Nem én raktam fel, poénnak szánták, de nem vicces.
2013. okt. 1. 20:01
 4/5 A kérdező kommentje:
beírtam google-ba a linket és kidobja, hogy kép alapján keresés, aztán hogy nincs ilyen kép vagy nem publikált.
2013. okt. 1. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:

a kephost.com-ot is indexeli a Google:

[link]


Valószínűleg a címkék alapján:

[link]


Ha problémád van az egyik feltett képpel, akkor meg vedd fel a kapcsolatot az oldal adminisztrátorával és kérd a kérdéses kép eltávolítását:

admin@kephost.com

2013. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!