Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri megvenni ha nincs...

Megéri megvenni ha nincs hozzá 64 bites vga driver?

Figyelt kérdés

Olyan notebookot néztem ki amire csak 64bites támogatás van és VGA driver nem volt az illesztőprogramok között!Ilyenkor mi van?


Ez a gép: [link]


2013. okt. 2. 08:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Driverek: [link]
2013. okt. 2. 08:07
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Nem nagyon szokás már 32-bites Windows 7 -et és 8-at támogatniuk a gyártóknak. Van valami bajod a 64-bitessel?

A VGA driver technikai okok miatt nem jelenik meg Windows 7 -nél (vagy egyszerűen emberi hiba), gondolom előbb utóbb kijavítják. Ha nem, akkor kiválasztod a Windows 8 -at, ugyan az a csomag. Egyébként meg az Intel oldaláról is le tudod szedni.

2013. okt. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Régebben vezzem egy HP notebookot és a gyártó oldalán volt csak driver a 64 bites rendszerhez és volt ami nem volt kompatibilis. Qrva sokat telefonáltam, mentem utána és a gyártó se tudta, hogy mi a gond. Aztán inkább eladtam a gépet!
2013. okt. 2. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!