Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook gond, vagy végleges...

Crytec kérdése:

Facebook gond, vagy végleges tiltás?

Figyelt kérdés
A mai naptól 30 napig nem jelölhetek ismerősöket. Eddig ahányszor ez megtörtént, be tudtam lépni akkor is. De most nem. Amikor el fogadom a tiltást stb stb, az utolsó ablaknál amikor már be engedne ki dobja, hogy: Hiba történt, kérlek próbálkozz újra később. Most végleg ki tiltottak?

2013. okt. 2. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon oszinten nem csodalkoznek rajta, tudod hogy nem kene szakmanyban jelolni boldog-boldogtalant, de csakazertis csinalod. hat most majd egy ideig nem csinalod. nem hulyek a fb adminjai sem.
2013. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom.. 30 napig.. de nem ez volt a kérdés, hanem hogy miért nem enged be? eddig be engedett így is. most azt írja ki amit fentebb írtam. Ha végleg ki tíltanak, azt hogy tudatják? gondolom csak nem így...
2013. okt. 2. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tiltanak ki végleg, de lehet, hogy 30 napig be sem tudsz lépni.

"Eddig ahányszor...", ezek szerint már többször eljátszottad ezt, de csak azért is csinálod.

Megérdemelnéd azt is, hogy végleg kizárjanak, az ilyenek miatt kezd idegesítővé válni a facebook.

2013. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem észnélküli jelölgetés...van 2 oldalam, 2 csoportom ott autós csoport... és van egy másik a TDI... na meg pár haragos.. lehetséges hogy ők tettek be?
2013. okt. 2. 19:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocs ki maradt.. ebből azt akartam ki hozni, hogy mindegyiknek én vagyok az adminja. a TDI csoport és azok az emberek akik meg akarnának lépni a csoportunkba amit persze nem engedek, inkább keresztbe tesznek..
2013. okt. 2. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!