Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek jó cuccok az...

RZXD kérdése:

Szerintetek ezek jó cuccok az új géphez?

Figyelt kérdés

Januárra szeretnék venni új alkatrészeket a gépembe igazából mindent csak épp videókártyát nem mert ezt majd később.

Nekem programok használatára kéne ill. játékokra (főleg)

És szeretném ha segítenétek ebben hogy mit érdemes és mit nem.

Minimum 40 000 Ft-ig megyek el de fölé is megyek viszont 50 000 Ft fölé már nem.A lehető legolcsóbban szeretnék kijönni


Én alaplapból erre gondoltam: Gigabyte GA-78LMT-S2P


Azért ezt választottam mert minden megvan benne ami kell ráadásul AM3+ a tokozás és ezért ezt a processzort venném bele:

AMD FX-6100 3.3GHz AM3+

Hallottam hogy ezek a Bulldozer processzorok nagyon jók vagyis hát jól teljesítenek


Memóriának pedig erre gondoltam:Corsair 4GB DDR3 1600MHZ


A jelenlegi videókártyám nem egy mai darab: Ati PowerColor HD4650 1GB DDR3 szeretem mert a gyenge processzor mellett és 2gb ram mellet egész jól teljesít játékokban.


Attól félek hogy a videókártya ezzel a processzorral nem lesz megfelelő de sajna videókártyára még nem akarok költeni ugyanis nekem most fontosabb az új alaplap, CPU és a RAM.


Ami miatt még aggódok az a táp most van egy Gaba Computer Power 400W attól félek hogy nem működne a processzorral vagy csak szimplán tönkre menne minden.


De ha tápra kell költenem akkor ajánljatok nekem 10 000 Ft alatt egy jót.Ha jó ami van (aminek nagyon örülnék) akkor ez nekem csak olcsóbb.


Ja és a monitorom egy Fujitsu Siemens 1280x1024


Előre is köszi mindent.



2013. okt. 3. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
50 ezerből nem fogod megúszni sajnos, ha játszani akarsz. Az FX 6100 egyébként nem jó vétel. Az FX 6300 inkább.
2013. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nem egy gamer pc akarok csak egy gyors gépet amin legalább minimumon de ha lowon is szaggatás nélkül tudjak játszani nekem a grafika nem számít annyira hogy mindent fullra vegyek.
2013. okt. 3. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Értjük mi hogy nem fullon akarsz játszani, csak a közeljövőben kiadásra kerülő játékok már alacsony grafikai beállítások mellett is meg tudják enni a gépet...


50 ezer Ft-ból nem lehet játékra alkalmas PC-t venni...


A mai játékok már CPU igényesek, a VGA-ról ne is beszéljünk... Erre még gyűjtened kell, vagy meg veheted a dolgokat külön-külön is, csak akkor elég rossz lesz úgy játszani, hogy nincs meg a hardver egy igen fontos része.

2013. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!