Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bármilyen játékkal játszok a...

Bármilyen játékkal játszok a gépemen 1 perc után lerak az asztalra. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Láttam több ilyen jellegű kérdést de sehol nem volt válasz. Nincs baja se a billentyűmnek, bár mikor kilép az asztalra hibahangot kapok. Weblapböngészés közben is ezt csinálja. Olyankor a honlap kijelöléséről is lemegy. Fogja magát és lerak az asztalra utána persze alt+tabbal visszalépek. Futtattam advanced system caret, semmi. Vírusom nincs. Nem értem mi lehet a gond. Azóta csinálja mióta vettem egy usb-s wifi jelvevőt. Elképzelhető hogy az, vagy a szoftvere miatt van ez?

2013. okt. 3. 20:30
 1/1 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bocsi a kiíírásért megoldódott a gond. A wifi jelvevő programja csinálja ezt. TP-LINK Wireless vmi a neve, akinek hasonló gondja van ellenőrizze van-e fent neki ilyen programja.
2013. okt. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!