Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » USB gondok. Milyen billentyű...

USB gondok. Milyen billentyű (kombináció) val oldhatom fel a letiltásukat?

Figyelt kérdés

A laptopon egyszer csak meghibásodott az USB-s egér, és nem működik a kamera sem(belső USB). Pendrive-ot sem ismeri fel, egyik csatlakozó sem. Azt már egy szakival kiderítettük, hogy igen valószínű, hogy megnyomtam egy billentyűt, ami "blokkolta". Nem ismeri fel, az eszközkezelőben nem szerepel egyik se (pedig az egér alja világít).

Elnézést a zagyva szövegért, nem értek hozzá, de remélem, lesz valaki, aki egyrészt ért hozzá, másrészt érti is, amit leírtam.


2013. okt. 6. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a BIOS-ban lehetne bekapcsolni.
2013. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szupergyors választ! Le tudnád írni, hogyan jutok el oda, illetve ott hogyan tudom kikapcsolni? Persze ha úgy ítéled meg, hogy laikusnak túl bonyolult, akkor ne írd le, mert csak elrontom.
2013. okt. 6. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha laikus vagy inkább szakembernek mutasd meg.

Így, -üzenetekben- hosszadalmas lenne a leírás, és egy tévesztés a műveletben nagyobb kárt okozhat.

Ráadásul a korrekt tanácshoz ismerni kellene a gép pontos típusát, az operációs rendszerét, stb.

2013. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor inkább nem nyúlok hozzá.
2013. okt. 7. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!