Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlatok...

Kh.Ádám kérdése:

Milyen laptopot ajánlatok gamere 150 ezer forint körül?

Figyelt kérdés
intel/amd nekem mind egy csak jó legyen :)

2013. okt. 7. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!


Ha játszani akarsz akkor gondold át hogy laptop legyen e.

Laptopot csak akkor ajánlanék, ha minden esetben csak az kell, tehát állandóan úton vagy.

Először is azért, mert egy 150E Ft-os laptop árából egy nagyon erős asztali pc-t össze tudsz rakni.

Másodsorban viszont az amit egy laptopra ráírnak hogy i7 és ilyen meg olyan erős videókártya gyakorlatból mondom, hogy egy ugyan ilyen adatokkal rendelkező asztali gép közel 2x olyan jól fog teljesíteni. Már ha csak arra gondolunk is, hogy fizikailag kisebb gépről beszélünk és az áramfelvétele is sokkal kisebb mint egy asztali gépnek, fizikai képtelenség, hogy leadja ugyanazt a teljesítményt mint 1 normál PC.

Ezeket alapul gondold át még 1x , hogy biztosan kell e laptop játékra.

Ha már csak 1 AIDA64 processzortesztet lefuttatsz ott megmutatkozik a teljesítmény.

Azért mondom ezt mert a legtöbben csalódnak miután megveszik és annyit nem ér a dolog.

Én majdnem 1x lecseréltem az asztali gépemet laptopra, de egyáltalán nem bántam meg.

Egyik barátom vett közel 200E Ft-ból 1 asus jófajta laptopot i7-es processzorral meg egy elvileg erősebb videókártyával mint az én Nvidia 8600 GT-m. De a Flat Out 2 ugyanolyan grafikai beállításokkal nem megy olyan szépen nála mint nálam.

Arról nem is beszélve, hogy azt nem tudod fejleszteni csak minimális szinten és bármit akarsz javítani, akkor szervizbe kell vinned, és a minősége sem a legjobb. Olyanok mint a telefonok.


Elnézést kérek ha nagyon hosszú voltam, ezek voltak a tapasztalataim, remélem hasznodra válik. :)

2013. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!