Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet dll fájlt visszaá...

Hogyan lehet dll fájlt visszaállítani?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Hitman Absolution-t Win XP-re, és bemásoltam egy másik msvcrt.dll-t, hátha elindul, de nem indul,sőt azóta mindig kiír minden játéknál hibát a dll fájl miatt, hogyan tudnám visszaállítani az eredeti dll fájlt?
2013. okt. 7. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudod visszaállítani, hogy esztelen felülírás előtt biztonsági másolatot csinálsz, és utána ha hiba van, felülírod a biztonsági másolattal. :)


Persze eső után köpönyeg.


Itt találsz msvcrt.dll-eket, vannak különböző verziók (Alternative versions), mögéjük van írva, melyik oprendszerhez vannak:

[link]

2013. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

üdv


töltsd le ezt (legalul download zip file)

[link]


másold be írd felül és ha minden jól megy helyreáll a hiba.


Viszont ha ez sem oldaná meg, ezt töltsd le és futtasd:

[link]


Ha még ez után sem jött helyre, akkor nézz egy rendszer visszaállítási pontot ha be van kapcsolva, ha nincs akkor XP lemez be és rendszer javítás vagy újratelepítés.

2013. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos egyik sem jó a 3 közül,de eszembe jutott, hogy más fájlt is másoltam be, de annak nem jut eszembe a neve.

Azért kösz.

2013. okt. 7. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!