Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet külső billentyűze...

Hogyan lehet külső billentyűzet nélkül játszani windows tablet PC-n?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


van egy ASUS tabletem, windows 8 van rajta (nem RT, hanem teljes). Vannak régebbi játékok, amik elmennének rajta, de szükség lenne valamire, amivel irányítok. Van valami mód virtuális joy használatára? Vagy bármi, amivel tudnám irányítani a játékot? Pl. Flatout, vagy Gothic 1.


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. okt. 9. 08:11
 1/8 soccerway ***** válasza:
kezel valami kontrollert az a tablet? Ha igen akkor azzal lehet próbálkozni.
2013. okt. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hű, erre nem gondoltam. Mindjárt meg is nézem, hogy az Xbox kontrolleremet kezeli e.
2013. okt. 9. 08:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Kezelni kezeli, de akkor is kéne valami virtuális joy, mert a buszon, egyéb helyeken, nem szeretnék egy joystick-t elővenni. :)
2013. okt. 9. 08:29
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az iskolában tanulni kell, nem játszani. Hülye tizenéves.
2013. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

[link]


Nem fogok átnézni a kedvedért ennyi oldalt és megoldást. Ez a feladat rád vár, én megadtam a kezdő lökést.

2013. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na jó, először is tisztázzunk valamit: már rég nem vagyok tizenéves, de örülök, hogy megítélsz pár mondat alapján. Másodszor: a google az én barátom is, és használtam, máskülönben nem tettem volna fel itt a kérdést. Ha találtam volna működő megoldást, akkor nyílván nem írok ki kérdést miatta.
2013. okt. 31. 04:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Amiket találtam, vagy nem működtek, vagy nem volt működő letöltési link. Vagy egyáltalán nem volt letöltési link, mert még alfa/beta etc. állapotban volt a projekt. Ezért írtam ki a kérdést. De legközelebb ezeket is leírom a gyengébbek kedvéért...
2013. okt. 31. 04:22
 8/8 anonim ***** válasza:
ha annyira játszani akarsz akkor vegyél vmi játékkonzolt ami hordozhato pl psp, nintendo, wii meg mittomén van csomo féle azokkal el lehet lenni.
2013. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!