Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó játékok erre a gépre?

Jó játékok erre a gépre?

Figyelt kérdés
olyan játék kellene amit nem unok meg pár óra alatt 1 játékot vittem most ki a saints row 4-et ami nagyon megtetszett és nem is volt unalmas ha tudtok mondjatok jó játékokat köszi
2013. okt. 9. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Most szerinted ki fogja tudni, hogy mit szeretsz?

A kérdés szövegéből megítélve, azt hittem, hogy legalább leírod a géped konfigurációját.

2013. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja igen azt elfelejtettem bocs: 2gb ram, 2000 dualcore cpu, nvidia geforce 8600 gt 512 mb p.s 4.0
2013. okt. 9. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen te nem játszottál sr4-el.
2013. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pedig én is megnéztem a gépigényét és csak feltettem próba szerencse és lowon 800x600-ba 1 kicsi lagg de ment és tetszetta játék ehhez hasonlóak kellenének.
2013. okt. 9. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
örök favoritom: Worms xĐ
2013. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

GTA San Andreas-tól lefele, autós, ügyességi játékok. Aminek nem túl jó a grafikája. Nekem sincs egy dream PC-m, de még vannak szép számmal jó játékok, amik régiek.

2013. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!