Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Playstation 4 vagy Xbox One?

ChrisMix kérdése:

Playstation 4 vagy Xbox One?

Figyelt kérdés

Gondolom sok embernek a fejében megfordult az hogy venne egy Playstationt vagy egy Xboxot,nos nekem is s nem tudok dönteni,mármint tudom mit szeretnék csak nem akarok utána bánkódni ezért ti véleményeteket is kikérem!

Ps4et vennék játékok miatt,és mert nem kell úgy fizetni mint Xboxnál.De közbe az is felmerült hogy PC legyen(csak ott meg "mindig bővíteni kell"és egy konzol kb 8évig max kitart)

Ötleteket,tippeket,tanácsokat várok!

Előre is köszönöm!



2013. okt. 10. 18:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ps4 (konzol minden tekintetben jobb mert a PC-t állandóan újítani kell vagy 1 csomó pénzt rákölteni) konzollal meg nyugodt vagy és kényelmesebb is
2013. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen én is ezt gondolom,csak sokan mondják hogy "ne ne vegyél konzolt mert nem éri meg"és ilyenkor gondolkozok el hogy kb úgy nem tudom hányszor kijön új vidikártya stb,,míg egy konzol 8évig lazán elfut rajta minden..;-) és ps4 kb 120k lesz míg ők megvették a gépet 200-300körül "gamer gép"

és + még a fejlesztések

2013. okt. 10. 19:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy kis info.Ha kijön a ps4 a psn-en a multi ugyan olyan fizetős lesz, mint live-on(ami ugye stabilabb)

A multi mind ps3-on mind ps4-en fizetős lesz.

2013. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót.

Viszont + Ps4nek hogy ott lehet warezolt játékkal is tolni,viszont Xboxon kockáztatni kell a konzolt.

De elvileg azt meghagyják hogy ingyen kipróbáld a játékokat nemstb?

2013. okt. 10. 19:16
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha PS-es játékok jobban érdekelnek, akkor a vastagbetűs kérdésed el is dőlt.

PC vs konzol dologra mindenki mást fog írni. Egy dologra számíts: új konzolra nem lesz azonnal warez (ha egyáltalán megoldják, PS3-mal is szenvedtek egy ideig), nem tudom, hogy ez mennyire érdekel téged.

2013. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából játék amit szeretek megveszek,de igazából várok egy játékra ha kell (amit inkább le warezolnék)
2013. okt. 10. 19:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Én XBOX One-t vennék, nem csak azért, mert most 360-om van, hanem tetszik, okos, gyors, sok mindenre használható és tovább is van fejlesztve. (Egyébként láttad már a kontrollerét? :) )
2013. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Xbox kontrollert nem láttam,de ugyan azt tudja mint a PS4é :)
2013. okt. 11. 14:51
 9/12 anonim válasza:
az Xbox One a házad árába kerül és kinekt nélkül nem megy (ebben nem vagyok biztos) nekem 360-am van de inkább vegyél gofrisütőt http://www.youtube.com/watch?v=Hj1L_zSx76I
2013. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 beni0718 válasza:
Play Station 2!:D
2013. okt. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!