Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki mondana olyan oldalt,...

Srác701 kérdése:

Valaki mondana olyan oldalt, ahova fel lehet tölteni nyugodt szívvel bármilyen videót, majd bármikor megnézni, és nem kell attól tartani, hogy kimoderálják, mert mondjuk egy sorozat epizódjai? És hosszú idő után se törölnék le.

Figyelt kérdés

2013. okt. 10. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Indavideó tele van epizódokkal.

De mi a célod vele? Aki meg akar nézni egy sorozatot az torrenten megtalálja, jobb minőségben és egyben letöltheti az évadokat.


Számomra nem érthető módon népszerű az online filmnézés, ahol egyrészt rossz minőségben töltik fel hogy minél kisebb legyen a mérete, másrészt a tárhely korlátozott vagy terhelt amitől lassú a betöltés, harmadrészt a gépre ugyanúgy megtörténik a letöltés, mert a böngésző az ideiglenes tárból játssza vissza a videót.


Ami pedig a moderálást illeti: bűncselekményt követsz el, a tárhely átvállalja a felelősséget azzal hogy eltávolítja a jogsértő tartalmat, nem pedig rád hárítja egy szerzői jogi per lefolytatását.

2013. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönjük Emese!


Ez szerintem az eddigi legfeleslegesebb válaszaid közé sorolható.

Körülbelül mindent elmondtál kivéve azt nem, amit kérdeztem. Tudom, hogy miért moderálnak, és ismerem Indavideo-t, de ott összevissza moderálnak, és ez a bajom vele. Miért keresek én meg egy ilyen oldalt, mi a célom vele az az én dolgom, nem az volt a kérdés mi a véleményed az online filmnézésről.

Nem mondták még neked hogy feleslegesen okoskodsz? Vagy most már, hogy letisztáztuk mit is kérdeztem, esetleg most tudsz a kérdésre IS válaszolni?

2013. okt. 11. 15:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Valaki más tudna ilyen oldalt mondani? Az indavideo-t ismerem. Az se baj ha külföldi az oldal.
2013. okt. 11. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!