Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok képet feltölteni?

Hogy tudok képet feltölteni?

Figyelt kérdés

Tudom gyakorlatilag analfabéta vagyok a számítástechnikához!


Azt szeretném ha a google-ban keresgélve az én fényképeim is megtalálnák,pláne ha a megadott címszavakra keresnek rá?

Regisztráltam,de még nem jöttem rá.


Találtam egy ilyet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Tudok valahol címszavakat megadni. Hogy és hol tudom megnézni amit feltöltöttem?



2013. okt. 11. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

A linkelt kérdésre két külön témában válaszoltak. Az első azt írja le, hogyan tudsz képeket keresni, ott lehet feltölteni és az alapján keres.


A másik válasz arról ír, hogyan kerül be a találatok közé a kép. Ahhoz egy oldalt létre kell hozni, ott megosztani, megvárni amíg a Google rátalál az oldalra és felveszi a listájába, majd pedig olyan kulcsszavakra keresnek ami alapján a feltöltött kép megjelenhet.

A 'google képek' nem fényképalbum, ha képeket akarsz megosztani akkor érdemes lenne olyan szolgáltatást választani ami erre lett kitalálva. Picasa, Flickr, stb...

2013. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erre akár egy Facebook profil is elegendő. Ugyanis: a Google képek, az nem egy nagy kép adatbázis, hanem netes oldalakon található képek összessége. Ez egy kicsit sarkos, de lényegében erről van szó. Pl. ha a Facebook profilodra feltöltesz 5 d képet, és a Google képek keresőjébe beírod a nevedet, és azt hogy Facebook, akkor garantáltan ott lesznek a találatok közt a képek.

Próbáld ki a Google+-t. ide is lehet képeket feltölteni, és eldöntheted, hogy nyílvánossá teszed őket, vagy sem.

De kipróbálhatod a Panoramio-t is, ahol szintén tölthetsz fel fotókat, amelyeket akár a Google térképen is elhelyezhetsz, ami azt gondolom több mint amit jelenleg szeretnél.

[link]

2013. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!